Zaproszenie na drugie warsztaty – program przygotowania kandydatów do bierzmowania

Szczęść Boże.

Zespół ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej wyszedł z nową inicjatywą, która została pobłogosławiona przez ks. abpa Stanisława Budzika. Mianowicie chodzi o to, aby przygotować dobry, ewangelizacyjny program przygotowania kandydatów do bierzmowania dla parafii naszej archidiecezji. Jesteśmy już po pierwszych warsztatach (13.06.2015) na których zrobiliśmy solidną „burzę mózgów” – podzieliliśmy się swoim doświadczeniem z dotychczasowej pracy ewangelizacyjnej z kandydatami do bierzmowania.

Zapraszamy teraz na drugie warsztaty zarówno tych, którzy byli na pierwszych, jak i tych, którzy na nich nie byli, ale mają za sobą doświadczenie przygotowania do bierzmowania opartego na pracy w małych grupach, z udziałem animatorów, mającego profil kerygmatyczny. Zaproszenie dotyczy zarówno osób duchownych, jak i świeckich.

Warsztaty odbędą się 5 września (sobota) w Domu Spotkania w Dąbrowicy. Ich celem będzie wypracowanie ostatecznego schematu programu formacyjnego w oparciu o nasze czerwcowe doświadczenia.

Warsztaty rozpoczną się o 10.00 i potrwają do godziny 18.00. W ich trakcie zapewniamy obiad dla uczestników. Udział jest nieodpłatny. Z tych powodów bardzo proszę o zgłaszanie się uczestników drogą mailową na adres pjlublin@gmail.com w terminie do 30 sierpnia.

Prosząc o modlitwę w intencji tego dzieła i z nadzieją na spotkanie,

ks. Michał Zybała (koordynator ds. nowej ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej_

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.