Święto Małżeństw na KUL-u

Święta codzienność – bł. Maria i Luigi Quattrocchi

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego, działająca przy kościele akademickim KUL, zaprasza w najbliższą niedzielę, 26 listopada, na Święto Małżeństw. Obchody rozpocznie Msza święta o godz. 11.00 w Kościele Akademickim KUL, za wstawiennictwem błogosławionych małżonków Marii i Luigi Quattrocchi – pierwszej pary wyniesionej wspólnie na ołtarze przez św. Jana Pawła II.

Po Eucharystii o godz. 12.15 odbędzie się spotkanie ,,Jedność małżeńska – jedność portfela ” – sala 107 w gmachu głównym KUL, które poprowadzi Wojciech Nowicki. Tematyka spotkania dotyczy finansów rodzinnych, sprawnie działającego budżetu domowego oraz decyzji finansowych podejmowanych przez małżonków. Wojciech Nowicki prowadzi kursy internetowe i stacjonarne ,,Z wiarą o finansach”, jest także współautorem bestsellera ,,Uzdrowienie finansów”.

 

Natomiast w poniedziałek 27.11 o godz. 20, w s. 217 Centrum Transferu Wiedzy KUL, Wojciech Nowicki w ramach w cyklu „Duchowość kobiety i mężczyzny” poprowadzi wykład nt. ,,Damskie i męskie spojrzenie na pieniądze”.

 

Zachęcamy do udziału!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.