Świadectwo z rekolekcji z parafii św. Józefa w Świdniku

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Chciałabym podzielić się krótkim świadectwem z rekolekcji z parafii św. Józefa w Świdniku. Chce zaświadczyć, że Bóg naprawdę działał. Ważnym dla mnie momentem było zadawanie pytania Panu Bogu. Pierwsze jakie przyszło mi na myśl było: Jakie jest moje życiowe powołanie? Gdy usłyszałam, że zdarza się, że Bóg czasem daje w czasie rekolekcji odpowiedz naprawdę uwierzyłam, że ją dostane.

Następnego dnia jak co dzień czytałam ewangelie i krótkie rozważanie. Przeczytałam słowa: ,,Do takiego właśnie stylu życia wezwane są osoby konsekrowane, które składają śluby posłuszeństwa, ubóstwa i czystości”. Chcę głęboko wierzyć, że to jest odpowiedz Boga.
Również poruszył mnie film – ten z pociągiem i śmiercią chłopca. Przypomniał mi on, że Jezus zginą za mnie, żebym ja mogła żyć.

Również skłonił mnie do refleksji, że nasze życie jest trochę jak jazda pociągiem – zatrzymujemy się w różnych miejscach, spotykamy różnych ludzi, ale ważne jest aby wybrać i nie przegapić dobrego pociągu i nie zapomnieć o celu do którego się dąży. Chwała Panu!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.