Kalendarz peregrynacji

PROJEKT „ŹRÓDŁO” W ARCHIDIECEZJI LUBELSKIEJ

Kalendarz na lata 2018 – 2020

Prognozowana data zakończenia projektu w archidiecezji: marzec 2020.

DATA REKOLEKCJI KRZYŻ W PARAFII EKIPA PARAFIA
BEŁŻYCE
17-20 maja 19-26 maja Ks. Krzysztof Krzaczek Babin
24-27 maja 26.05-2.06 Ks. Krzysztof Kwiatkowski Matczyn
31.05-3.06 2-9 czerwca Ks. Konrad Żyśko Palikije
7-10 czerwca 9-16 czerwca Ks. Bartłomiej Zwoliński Wojciechów
14-17 czerwca 16-23 czerwca Ks. Robert Hetzyg Łubki
21-24 czerwca 23-30 czerwca Ks. Bogdan Kalinowski Bełżyce
28.06-1.07 30.06-7.07 Ks. Łukasz Głaz (ekipa 14) Ratoszyn
5-8 lipca 7-14 lipca Ks. Michał Zybała Chodel
12-15 lipca 14-21lipca Ks. Damian Dorot Kłodnica
19-22 lipca 21-28 lipca Ks. Łukasz Kachnowicz Borzechów
26-29 lipca 28.07-4.08 Ks. Marcin Grzesiak Niedrzwica Kościelna
2-5 sierpnia 4-11 sierpnia Ks. Andrzej Sereda Niedrzwica Duża
ZAKRZÓWEK
9-12 sierpnia 11-18 sierpnia Ks. Artur Grzywaczewski i ks Jan Tadyniewicz Kiełczewice
16-19 sierpnia 18-25 sierpnia Ks. Andrzej Oleszko Zakrzówek
23-26 sierpnia 25.08-1.09 Ks. Piotr Iracki Sulów
30.08-2.09 1-8 września Ks. Damian Dorot (ekipa 7) Szastarka
6-9 września 8-15 września Ks. Adam Bab Brzozówka
13-16 września 15-22 września Ks. Marek Urban Blinów
20-23 września 22-29 września Ks. Bartłomiej Zwoliński Studzianki
27-30 września 29.09-6.10 Ks. Łukasz Głaz Boża Wola

TUROBIN

4-7 października 6-13 października Ks. Krzysztof Kwiatkowski Zakrzew
11-14 października 13-20 października Ks. Marek Urban Targowisko
18-21 października 20-27 października Ks. Adam Bab Turobin
25-28 października 27.10-10.11 Ks. Piotr Iracki Gilów
8-11 listopada 10-17 listopada Ks. Michał Zybała Czernięcin
15-18 listopada 17-24 listopada Ks. Karol Jędrusiak Chłaniów
22-25 listopada 24.11-1.12 Ks. Józef Maciąg Płonka
29.11-2.12 1-8 grudnia Ks. Andrzej Oleszko Rudnik
6-9 grudnia 8-15 grudnia Ks. Andrzej Sereda Olchowiec
13-16 grudnia 15-22 grudnia Ks. Piotr Drozd Żółkiewka
20-23 grudnia 22-29 grudnia Ks. Łukasz Kachnowicz Wysokie

2019 r.

31.01-3.02 2-9 lutego Ks. Artur Grzywaczewski i ks Jan Tadyniewicz Giełczew

KRAŚNIK

7-10 lutego 9-16 lutego Ks. Łukasz Głaz Polichna
14-17 lutego 16-23 lutego Ks. Konrad Żyśko Rzeczyca Księża
21-24 lutego 23.02-2.03 Ks. Bogdan Kalinowski Stróża
28.02-3.03 2-9 marca Ks. Krzysztof Kwiatkowski Kraśnik, Wniebowzięcia NMP
7-10 marca 9-16 marca Ks. Damian Dorot Kraśnik, św. Józefa
14-17 marca 16-23 marca Ks. Krzysztof Krzaczek Kraśnik, M.B. Bolesnej
21-24 marca 23-30 marca Ks. Robert Hetzyg Kraśnik, Miłosierdzia Bożego
28-31 marca 30.03-6.04 Ks. Piotr Drozd Kraśnik, św. Antoniego
4-7 kwietnia 6-13 kwietnia Ks. Konrad Żyśko (ekipa 5) Rudnik Szlachecki
11-14 kwietnia 13-27 kwietnia Ks. Bartłomiej Zwoliński Wilkołaz

URZĘDÓW

25-28 kwietnia 27.04-4.05 Ks. Bogdan Kalinowski Popkowice
2-5 maja 4-11 maja Ks. Marek Urban Urzędów
9-12 maja 11-18 maja Ks. Marcin Grzesiak Boby
16-19 maja 18-25 maja Ks. Adam Bab Boiska
23-26 maja 25.05-1.06 Ks. Piotr Iracki Dzierzkowice
30.05-2.06 1-8 czerwca Ks. Piotr Drozd Księżomierz
6-9 czerwca 8-15 czerwca Ks. Artur Grzywaczewski i ks Jan Tadyniewicz Grabówka
13-16 czerwca 15-22 czerwca Ks. Bartłomiej Zwoliński Świeciechów

OPOLE LUBELSKIE

20-23 czerwca 22-29 czerwca Ks. Łukasz Kachnowicz Prawno
27-30 czerwca 29.06-6.07 Ks. Krzysztof Krzaczek Rybitwy
4-7 lipca 6-13 lipca Ks. Konrad Żyśko Józefów
11-14 lipca 13-20 lipca Ks. Łukasz Głaz Kluczkowice
18-21 lipca 20-27 lipca Ks. Andrzej Oleszko Piotrawin
25-28 lipca 27.07-3.08 Ks. Robert Hetzyg Zagłoba
1-4 sierpnia 3-10 sierpnia Ks. Andrzej Sereda Opole Lubelskie
8-11 sierpnia 10-17 sierpnia Ks. Damian Dorot Puszno
15-18 sierpnia 17-24 sierpnia Ks. Michał Zybała Poniatowa
22-25 sierpnia 24-31 sierpnia Ks. Marcin Grzesiak Kraczewice
29.08-1.09 31.08 – 7.09 Ks. Karol Jędrusiak Wolica

KAZIMIERZ

5-8 września 7-14 września Karczmiska
12-15 września 14-21 września Wilków
19-22 września 21-28 września Kazimierz Dolny
26-29 września 28.09-5.10 Grabówki
3-6 października 5-12 października Wąwolnica
10-13 października 12-19 października Klementowice
17-20 października 19-26 października Końskowola

PUŁAWY

24-27 października 26.10-9.11 Osiny
7-10 listopada 9-16 listopada Żyrzyn
14-17 listopada 16-23 listopada Parafianka
21-24 listopada 23-30 listopada Gołąb
28.11-1.12 30.11-7.12 Puławy, Miłosierdzia Bożego
5-8 grudnia 7-14 grudnia Puławy, Św. Rodziny
12-15 grudnia 14-21 grudnia Puławy, św. br. Alberta
19-22 grudnia 21-28 grudnia Puławy, M.B. Różańcowej

2020 r.

6-9 lutego 8-15 lutego Puławy, Wniebowzięcia NMP
13-16 lutego 15-22 lutego Puławy, św. Józefa

UZUPEŁNIENIA

20-23 lutego 22-29 lutego Chełm, Chrystusa Odkupiciela
27.02-1.03 29.02-7.03 Brzeźno
5-8 marca 7-14 marca Turowiec
12-15 marca 14-21 marca Lublin, św. Jana Kantego