Kalendarz peregrynacji

PROJEKT „ŹRÓDŁO” W ARCHIDIECEZJI LUBELSKIEJ

Kalendarz na lata 2015 – 2016

Prognozowana data zakończenia projektu w archidiecezji: grudzień 2019r.

LUBLIN PODMIEJSKI

2016 r.

DATA REKOLEKCJI KRZYŻ W PARAFII EKIPA PARAFIA
9-12 czerwca 11-18 czerwca Ks. Konrad Żyśko Wólka Lubelska
16-19 czerwca 18-25 czerwca Ks. Damian Dorot Świdnik Duży
23-26 czerwca 25.06-2.07 Ks. Karol Jędrusiak Turka, Ciała i Krwi Pańskiej
30.06-3.07 2-9 lipca Ks. Łukasz Kachnowicz Turka, Jezusa Miłosiernego
7-10 lipca 9-16 lipca Ks. Krzysztof Kwiatkowski Łuszczów
4-7 sierpnia 6-13 sierpnia ks. Andrzej Oleszko Kijany
11-14 sierpnia 13-20 sierpnia Ks. Sławomir Jargiełło Jawidz
18-21 sierpnia 20-27 sierpnia Ks. Michał Zybała Bystrzyca
25-28 sierpnia 27.08-3.09 Ks. Marek Urban Pliszczyn

LUBLIN WSCHÓD

1-4 września 3-10 września Ks. Michał Zybała (ekipa 11) Lublin, św. Maksymiliana
8-11 września 10-17 września Ks. Andrzej Sereda Lublin, Św. Krzyża
15-18 września 17-24 września Ks. Piotr Iracki Lublin, Trójcy Przenajświętszej
22-25 września 24.09-1.10 Ks. Konrad Żyśko (ekipa 20) Lublin, M.B. Królowej Polski
29.09-2.10 1-8 października Ks. Adam Bab Lublin, św. Agnieszki
6-9 października 8-15 października Ks. Piotr Drozd Lublin, M.B. Wspom. Wiernych
13-16 października 15-22 października Ks. Łukasz Głaz Lublin, św. Antoniego
20-23 października 22-29 października Ks. Józef Maciąg Lublin, Chrystusa Króla
27-30 października 29.10-5.11 Ks. Bartłomiej Zwoliński Lublin, Niepokalanego Poczęcia
3-6 listopada 5-12 listopada Ks. Michał Zybała (ekipa 19) Lublin, św. o. Pio

LUBARTÓW 

10-13 listopada 12-19 listopada Ks. Piotr Iracki Niemce
17-20 listopada 19-26 listopada Ks. Robert Hetzyg Łucka
24-27 listopada 26.11-3.12 Ks. Mirosław Bielecki Serniki
1-4 grudnia 3-10 grudnia Ks. Konrad Żyśko Lubartów, M.B. Nieustającej P.
8-11 grudnia 10-17 grudnia Ks. Karol Jędrusiak Lubartów, św. Anny
15-18 grudnia 17-23 grudnia Ks. Krzysztof Kwiatkowski Skrobów

2017 r.

2-5 lutego 4-11 lutego Ks. Sławomir Jargiełło Firlej
9-12 lutego 11-18 lutego Ks. Mirosław Bielecki Lubartów, Wniebowstąpienia

CZEMIERNIKI

16-19 lutego 18-25 lutego Ks. Damian Dorot Tarło
23-26 lutego 25.02-4.03 Ks. Michał Zybała Brzeźnica Bychawska
2-5 marca 4-11 marca Ks. Bogdan Kalinowski Niedźwiada
9-12 marca 11-18 marca Ks. Andrzej Oleszko Brzeźnica Książęca
16-19 marca 18-25 marca Ks. Andrzej Sereda Suchowola Radzyńska
23-26 marca 25.03-1.04 Ks. Marek Urban Czemierniki
30.03-2.04 1-8 kwietnia Ks. Adam Bab Ostrówek
6-9 kwietnia 8-22 kwietnia Ks. Piotr Drozd Leszkowice

MICHÓW

20-23 kwietnia 22-29 kwietnia Ks. Łukasz Głaz Rudno
27-30 kwietnia 29.04-6.05 Ks. Józef Maciąg Kamionka
4-7 maja 6-13 maja Ks. Bartłomiej Zwoliński Starościn
11-14 maja 13-20 maja Ks. Łukasz Kachnowicz  Abramów
18-21 maja 20-27 maja Ks. Marcin Grzesiak Michów
25-28 maja 27.05-3.06 Ks. Adam Bab Baranów

GARBÓW

1-4 czerwca 3-10 czerwca Ks. Mirosław Bielecki Dęba
8-11 czerwca 10-17 czerwca Ks. Konrad Żyśko Kurów
15-18 czerwca 17-24 czerwca Ks. Krzysztof Kwiatkowski Markuszów
22-25 czerwca 24.06-1.07 Ks. Bartłomiej Zwoliński Garbów – Cukrownia
29.06-2.07 1-8 lipca Ks. Józef Maciąg Piotrowice Małe
6-9 lipca 8-15 lipca Ks. Michał Zybała Nałęczów
13-16 lipca 15-22 lipca Ks. Konrad Żyśko (ekipa 20) Garbów
20-23 lipca 22-29 lipca Ks. Andrzej Oleszko Jastków
27-30 lipca 29.07-5.08 Ks. Marcin Grzesiak Krasienin

LUBLIN PÓŁNOC

3-6 sierpnia 5-12 sierpnia ks. Michał Zybała Nasutów
10-13 sierpnia 12-19 sierpnia Ks. Robert Hetzyg Dys
17-20 sierpnia 19-26 sierpnia Ks. Piotr Iracki Jakubowice Konińskie
24-27 sierpnia 26.08-2.09 Ks. Karol Jędrusiak Snopków
31.08-3.09 2-9.09 Ks. Sławomir Jargiełło Lublin, św. Andrzeja Boboli
7-10 września 9-16 września Ks. Andrzej Sereda Lublin, M.B. Nieustającej Pom.
14-17 września 16-23 września Ks. Marek Urban Lublin, św. Jadwigi
21-24 września 23-30 września Ks. Łukasz Głaz Lublin, Dobrego Pasterza
28.09-1.10 30.09-7.10 Ks. Łukasz Kachnowicz Lublin, św. br. Alberta
5-8 października 7-14 października Ks. Adam Bab Lublin, św. Stanisława
12-15 października 14-21 października Ks. Damian Dorot Lublin, Wieczerzy Pańskiej

LUBLIN ŚRÓDMIEŚCIE

19-22 października 21-28 października   Lublin, bł. Bpa W. Gorala
26-29 października 28.10-4.11   Lublin, Niepokalanego Poczęcia NMP
2-5 listopada 4-11 listopada   Lublin, św. Mikołaja
9-12 listopada 11-18 listopada   Lublin, Św. Ducha
16-19 listopada 18-25 listopada   Lublin, św. Michała
23-26 listopada 25.11-2.12   Lublin, św. Pawła

LUBLIN ZACHÓD

30.11-3.12 2-9 grudnia   Lublin, Przem. Pańskiego
7-10 grudnia 9-16 grudnia   Lublin, św. Józefa
14-17 grudnia 16-23 grudnia   Lublin, Św. Rodziny

2018 r.

1-4 lutego 3-10 lutego   Lublin, M.B. Różańcowej
8-11 lutego 10-17 lutego   Lublin, św. U. Ledóchowskiej
15-18 lutego 17-24 lutego   Lublin, św. Wojciecha
22-25 lutego 24.02-3.03   Lublin, Niep. Serca Maryi
1-4 marca 3-10 marca   Lublin, bł. P.J. Frassatiego
8-11 marca 10-17 marca   Lublin, Trójcy Świętej