Ewangelizacyjny program przygotowania kandydatów do bierzmowania dla parafii naszej archidiecezji.

Moi Drodzy.

Zespół ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej wyszedł z nową inicjatywą, która została pobłogosławiona przez ks. abpa Stanisława Budzika. Mianowicie chodzi o to, aby przygotować dobry, ewangelizacyjny program przygotowania kandydatów do bierzmowania dla parafii naszej archidiecezji. W związku z tym zapraszam wszystkich, duchownych i świeckich, którzy mają doświadczenie w pracy z tą grupą i zależy im na ich ewangelizacji na warsztaty do parafii św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów) dnia 13 czerwca 2015r. Początek o 10.00 w dolnym kościele.

Jeżeli w jakiejś parafii przygotowanie do bierzmowania oparte było na pracy w małych grupach, pomagała w tym grupa animatorów, miało profil kerygmatyczny, to przedstawicieli takich środowisk (2-3 osoby) zapraszamy na powyższe spotkanie. Zapraszamy również przedstawicieli wspólnot, którzy mają podobne doświadczenie oraz wszystkich, którym leży na sercu ewangelizacja młodzieży. Spróbujemy zebrać na nim nasze doświadczenia i podjąć decyzję co do dalszych kroków.

Warsztaty potrwają do godziny 17.00. W ich trakcie zapewniamy obiad dla uczestników. Udział jest nieodpłatny. Z tych powodów bardzo proszę o zgłaszanie się uczestników drogą mailową na adres pjlublin@gmail.com w terminie do 5 czerwca.

Prosząc o modlitwę w intencji tego dzieła i z nadzieją na spotkanie.

Ks. Michał Zybała

Koordynator ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.