Ewangelizacja na…

Moi Drodzy!

Zbliża się kolejny Przystanek Jezus! Stałych bywalców oraz tych, którzy chcieliby wziąć udział w „największym poligonie duszpasterstwa w Polsce” zapraszam do zgłaszania się. Zapisy i szczegóły na www.przystanekJezus.pl

Jeśli nie macie ochoty jechać sami, jak co roku skrzykniemy się na wspólny pociąg, żeby było raźniej i bezpieczniej.

Oprócz tego przekazuję Wam poniżej informacje dotyczące ewangelizacji nad Jeziorem Białym. Kto jest zainteresowany, to polecam:

1. Wpisowe na ewangelizację wynosi 20 zł (wpłata przy rejestracji uczestników na miejscu). Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do 30 czerwca, na adres ewangelizacja.biale@gmail.com)

2. Należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, instrumenty, namiot, karimatę, śpiwór, kubek, miseczkę i coś do jedzenia na wszystkie dni pobytu, np. dżem, konserwa, gorący kubek itp. (posiłki będziemy przygotowywać wspólnie)

3. Jest możliwość 20 noclegów w salkach katechetycznych, proszę o zgłaszanie – jeśli ktoś nie ma namiotu- wtedy te osoby będą miały pierwszeństwo do noclegu w salce. Pozostałych proszę o zaopatrzenie się we własny „dach” na głową

4. Pozostałe niezbędne informacje pod wyżej wymienionym adresem mailowym, na Facebook’u (wydarzenie: Ewangelizacja nad Jeziorem Białym, pod nr tel. 501 127 410(s.Judyta)  lub na miejscu.

5. Już dziś zachęcam do modlitwy za to dzieło i ludzi których spotkamy.

LINK DO KARTY:  https://docs.google.com/document/d/1Y1gBU8EG1XW22v-WXiJzgaUvI1SIwiqPamBjvG9GgD8/edit

Pax +

ks. Michał Zybała koordynator ds. nowej ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej Inicjatywa Ewangelizacyjna „Przystanek Jezus w Lublinie”

www.pj.lublin.pl

„Nie możemy być spokojni, gdy pomyślimy o milionach naszych braci i sióstr, tak jak my odkupionych krwią Chrystusa, którzy żyją nieświadomi Bożej miłości” (bł. Jan Paweł II Redemptoris missio 86)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.